Fuar Hakkında | Karavanist

 

KARAVANİST HAKKINDA

Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Karavan İmalatçıları ve Tedarikçileri Derneği (KAİTED) iş birliği ve Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu (UKKF) desteği ile hazırlanan İstanbul 5. Karavan ve Ekipmanları, Tiny House, Outdoor ve Kamp Malzemeleri Fuarı, 14-22 Aralık 2024 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde karavan ve doğa tutkunlarını bir araya getirecek. 8 salon ve 70.000 m² alanıyla Türkiye’nin En Büyük Karavan Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak olan Karavanist Fuarı, karavan, kamping ve doğa tutkunlarına ve konuyla ilgili sektör profesyonellerine eşsin bir fuar deneyimi yaşatacak.

KARAVANİST FUAR BİLGİLERİ

Tarih:14-22 Aralık 2024
Konum: İstanbul - Türkiye
Yer: Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN>> KARAVANİST’İ ZİYARET ETMEK İÇİN 5 NEDEN

KARAVAN SEKTÖRÜ HER GEÇEN YIL BÜYÜYOR


Türkiye’de 500 karavan üreticisi faaliyet gösteriyor ve yılda 2 bin moto karavan, 20 bin çekme karavan üretiliyor. Sektörün ticaret hacmi 500 milyon dolar büyüklüğe ulaşmış durumda. Türkiye, sektörde önemli bir oyunca olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Güçlü markalar, kaliteli ürünler ve sürdürülebilir hizmet için yatırım yapmaya devam ediyor. Türkiye’de satılan karavanların yaklaşık yüzde 20’si ithal ediliyor.

 

44 Fuar Organizasyonunda 44 Yıllık Deneyim

1979 yılında İstanbul'da kurulan Tüyap, Türkiye'de fuar sektörünün öncüsü olmuş ve fuar organizasyonunun düzenli bir etkinliğe dönüşmesinde aktif bir rol üstlenmiştir. Tüyap Fuarcılık Grubu, geniş bir sektör ve endüstri yelpazesine yönelik ticari etkinlikler düzenlemektedir. Sekiz şehirde faaliyet gösteren ve 100'den fazla profesyonel kuruluşla uzun vadeli işbirlikleri kuran Tüyap, rakiplerinden ayırılarak farklılığını ortaya koymaktadır.
KARAVANİST'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ