Neden Ziyaret Etmelisiniz? l KaravanİstTürkiye'nin En Büyük Karavan Fuarını Keşfedin - Biletinizi Hemen Alın!

Karavanist Fuarı, 14-22 Aralık 2024 tarihlerinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde karavan, tiny house ve outdoor sektörü profesyonellerini bir araya getirecek.
 

İşte Karavanist Fuarı'nı Ziyaret Etmek için 5 Neden:

İnovatif Karavan ve Tiny House’ları İlk Gören Olmak

Karavanist Fuarı, önde gelen karavan ve tiny house üreticilerini ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri bir araya getirecek. Tiny house tasarımındaki en son yenilikleri, en modern karavan ekipmanları ve kamp malzemelerini yerinde keşfedebilir, sektörün öncü markalarından birebir bilgi alabilirsiniz   
 

Sektörün Önde Gelen Uzmanlarıyla Tanışmak

Karavan endüstrisinin önde gelen uzmanlarının yanı sıra, deneyimli gezginler, extreme spor meraklıları ve kamp tutkunlarıyla iletişim kurma şansını yakalayın. Bu etkinlik, fikir alışverişinde bulunmak, değerli bilgiler elde etmek ve alanının en iyileriyle anlamlı bağlantılar kurmak için sana mükemmel bir platform sunacak.
 

Konuşmacıların Deneyimlerini Dinle, Atölye ve Yarışmalarla Sürpriz Hediyeler Kazan:

Gezginler, doğa ve macera tutkunları, alanında uzman öğretim üyelerinden oluşan konuşmacıları dinleyip birçok farklı alanda ilgini çekebilecek başlıklar içerisinden sorularını sorabilir, atölye ve yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz. Karavan seyahatini mükemmelleştirecek ve gezilerini unutulmaz kılacak temel ipuçları ve püf noktalarını öğrenmek için hemen ziyaretçi biletinizi alabilirsiniz.    

Sektörün Tüm Toplulukları Tek Bir Yerde

STK'lar, federasyonlar, dernekler ve topluluklar, Karavanist Fuarı’nda karavan mevzuatından, kamp alanlarının kullanımına kadar tüm sorularına yanıt vermek için sizi bekliyor olacak!    
 

Kaçırılmayacak Fırsatlar ve Özel Teklifler:

Karavan modelleri, son teknoloji tiny house, kamp malzemeleri ve outdoor ihtiyaçların için firmaların sunduğu fuara özel fırsat ve indirimlerden faydalanın. Karavanist Fuarı, tüm seyahat, outdoor, tiny house veya aradığın ekipmanları TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir araya getiriyor!