Firma Adı İletişim Konum
ARTHOR OTOMOTİV VE GÜÇ SİSTEMLERİ A.Ş
İstanbul DOSB Karadeniz Cad. No: 17 XIII-5 Özel Parsel A Blok No: 2 34957 / Tuzla / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 394 9131
Web: https://www.arthor.com.tr/
Salon: 8
Stant: 803
Ürün Grupları
  • Motokaravan

ARTHOR otomotiv sanayinde ticari araçların özel amaçlı üst yapılarının ve dönüşümlerinin tamamlanması konusunda faaliyet gösteren kuruluştur. İlk yıllarında endüstriyel motor ve marin motor sektöründe başlayan çalışmalar, 2018 yılından itibaren özel araç imalat alanında devam etmiştir. Gelişen pazar koşullarına uyum sağlayabilmek ve kurumsal müşterilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2008 yılında Arthor A.Ş. kurulmuştur. Dönüştürülen araçlar için gereken ulusal ve uluslararası Tip Onay Belgelerine uygun mühendislik çalışmaları ve üretim yapılmaktadır. Firmamız son dönemde yapmış olduğu önemli yatırımlarla hafif ticari araç üst yapı konusunda Türkiye nin önde gelen firmaları arasına girmeyi hedeflemiş öncü kuruluşlarındandır. Yurtiçi hafif ticari araç üstyapı dönüşümlerine ilave olarak yurtdışındaki müşterilerine ve ana üretici firmalara kendi pazarlama imkânları ile özel amaçlı araçlar ve araç dönüşüm kitleri ihraç etmektedir. Arthor un ürün gamında ambulans, frigorifik araçlar, yol yardım araçları, infomobil ürün teşhir araçları ve filo müşterilerine yönelik özel amaçlı araçlar bulunmaktadır. Arthor A.Ş. ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahiptir. Seri olarak üst yapı imalatını gerçekleştirmiş olduğu araçların Tip Onay Belgelerini TSE, KBA ve VCA gibi onay kuruluşlarından almaktadır.

MOBIHOME Mercedes Sprinter CampervanMOBIHOME Mercedes Sprinter Campervan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mercedes Sprinter Campervan ın yüksek kaliteli donanımı ve konforlu iç mekân tasarımıyla benzersiz bir karavan deneyimi yaşamaya hazır olun! Çıkacağınız her yolculukta tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayarak size evinizin konforunu yaşatacak, dört mevsim yol arkadaşınız olacak.

MOBIHOME Fiat Ducato CampervanMOBIHOME Fiat Ducato Campervan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Mobihome Karavan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlandı. Geniş iç hacmi, konforlu tasarımı ve ferah atmosferiyle evinizin rahatlığını yaşayın.

MOBIHOME Ford Transit CampervanMOBIHOME Ford Transit Campervan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm detayları özenle düşünülmüş, nerede olursanız olun kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tasarım. Ford Transit Campervan akıllı ve kompakt çözümler içeren bir deneyim sunar. Günlük hayatın karmaşasından uzaklaşıp, özgürlüğün tadını çıkarmak isteyenlerin yeni yol arkadaşı olacak.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • MOBIHOME