Firma Adı İletişim Konum
FERMİL MOBİL SİSTEMLERİ A.Ş.
YAVUZ SELİM MAH. SEVBAN MEHMET CAD. NO: 85 ARNAVUTKÖY / / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 681 0710
Web: https://www.fermilmobil.com/
Salon: 7
Stant: 721A
Ürün Grupları
  • Karavan Cami
  • Karavan ici Lavabo
  • Dus ve Su Sistemleri
  • Mobilya
  • Aydinlatma

Minimal yaşam tarzının her geçen gün ilerlediği global dünyamızda, bu yaşam tarzının yeni bir yaşam tarzından farklı olarak bir ihtiyaç haline dönüştüğünü düşünüyoruz. Her geçen gün farklılaşan bu yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda farklı çözümler üreten Fermil Mobil Sistemleri sektörün öncüsü durumundaki bir çok dünya markası ürünleri kendi portföyünde bulundurmaktadır.

Hareket ettirici sistemlereasydriver pro 2.0
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

easydriver pro ile karvanınız hareket ettirip istediğiniz yere park edebilirsiniz. Karavanınızı kumanda ile hareket ettirerek kolayca herhangi bir noktaya taşıyabilir kolayca yoldan ayırabilirsiniz. Avantajları; Dar alanlarda bile endişe duymadan manevra yapabilirsiniz. easydriver pro satın aldığınız takdirde, artık benzersiz patentli bir ürüne sahipsiniz. Aracın lastiklerini çok rahat ve yumuşak bir şekilde zarar vermeden çevirme yapabilme özelliğine sahip bir ürün. Yenilikçi bir tasarım. Muadillerine göre daha hafif ve daha atik bir yapı. Rahat yanaşma. Red Dot Award ve Plus X Award yenilik, yüksek kalite, tasarım, operasyonel konfor ve işlevsellik ödüllerinin sahibi.

Gaz RegülatörüCARAMATİC DRİVE TWO
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çarpa sensörü özelliği ile kaza anında kendisini kapatabilen Caramatic Drive Two bu sayede güvenli seyahat etmenize olanak verir. Aracınızın park durumu eğilimli olsa dahi güvenli gaz akışınız devam eder. Kendinden braketli özelliği ile ekstra braket kullanmadan montajı sağlanabilir.

Su dolum kapağıColarado şehir suyu regülatörü
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Reich COLORADO su regülatörü, araçtaki su sisteminizin doğrudan beslenmesi için harici bir su bağlantısıdır.

Ceramic TwistKatlanır Seramik Kartuşlu Musluk (SICAK-SOĞUK)
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ceramic Twist Serisi olan bu musluklar; geliştirme aşamasındaki ana amaç kalite ve işlevsellik ön planda tutulmuştur. Sıcaklık ve akan su miktarı muadil ürünlere göre daha rahat ayarlanabilir özelliktedir. Bu serilerde bulunan seramik kartuş çok daha kolay ve pratik olarak değiştirilebilir. bir çoğunda bulunan mikro anahtarlar su geçirmez özelliktedir. (IP67)

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.