Firma Adı İletişim Konum
ADALI ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kozluk Mah. Sanayi Cad. No: 12 / Erenler / SAKARYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 530 049 0054
Web: https://www.tosbiq.com/
Salon: 7
Stant: 723-A
Ürün Grupları
  • Cekme Karavan

Tosbiq Karavan, macerayı sevenler ve doğayla iç içe olmayı arzulayanlar için tasarlanmış benzersiz bir karavan deneyimi sunar. Yola çıkmak ve yeni yerler keşfetmek, hayatın güzelliklerini dolu dolu yaşamak isteyenlerin tercihidir. Sizi rüyalarınızdaki seyahatlerin kapısını aralamaya davet ederek eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşatır. Tosbiq Karavan, maceracı ve özgür ruhlu kullanıcılara hizmet edebilmek için 2010 yılında Sakarya nın Erenler ilçesinde Kendi Dünyasını Yanında Taşımak İsteyenlere ithafen kurulmuştur. 4500 m2 kapalı alanda üretim tesisine sahip olan Tosbiq Karavan, konforlu ve güvenilir karavanların tasarlanması ve üretilmesi için çalışır.

TOSBİQ OFF-ROADTOSBİQ OFF-ROAD
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Doğayla iç içe olmak, keşfetmek ve maceraya atılmak isteyenler için ideal bir yol arkadaşı olan Tosbiq Karavan Off Road modeli şimdi sizlerle! Güçlü tasarımı, dayanıklı yapısı ve üstün özellikleriyle öne çıkan bu karavan, doğal güzelliklerin ve keşfedilmemiş rotaların tadını çıkarmak isteyenler için eşsiz bir deneyim sunar.

TOSBİQ 3-50TOSBİQ 3-50
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tosbiq Karavan 3.50, özel olarak seyahat severler için tasarlanmış karavan modelidir. Bu karavan sadece bir araç değil aynı zamanda bir ev gibi konfor sunar. Size evinizde hissettiren bu karavan seyahat deneyiminizi unutulmaz bir maceraya dönüştürmek için tasarlanmıştır.

TOSBİQ 3-80TOSBİQ 3-80
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

sbiq Karavan 3-80, doğayla uyumlu ve çevre dostu bir tasarıma sahiptir. Yenilikçi malzemelerle yapılan bu karavan modeli rahatınızı düşünerek özenle oluşturuldu. Geniş ve şık yaşam alanları, rahat yataklar ve modern mutfak, seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunar.

TOSBİQ 5,25TOSBİQ 5,25
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

şsiz doğa manzaralarını keşfetmek, uzak diyarlara doğru bir yolculuğa çıkmak veya sadece gündelik hayattan kaçarak anın tadını çıkarmak isteyenler için Tosbiq Karavan 5.25, hayallerinizin ötesine geçmeniz için tasarlandı. Bu benzersiz mobil yaşam alanı, konfor ve kullanışlılık ile bir araya gelerek sizi unutulmaz anılarla dolu bir serüvene davet ediyor.

TOSBİQ 5,25-STOSBİQ 5,25-S
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tosbiq Karavan, modern tasarımı ve konforlu iç mekanıyla yollara düşenlerin rüyalarını gerçeğe dönüştürür. Geniş iç hacmi sayesinde konaklama, yemek pişirme ve dinlenme alanlarını en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Güvenilir Tobiq 5.25-S modeli, sizi her türlü yol ve arazi şartlarında rahatça taşırken donanımlı mutfak ve konforlu yatağıyla da evinizden hiç ayrılmamış gibi hissetmenizi sağlar.

TOSBİQ 5.25-S PLUSTOSBİQ 5.25-S PLUS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hayatı keşfetmek, yeni yerler görmek ve anılar biriktirmek için mükemmel bir yolculuk arkadaşı arıyorsanız Tosbiq Karavan 5.25-S Plus tam size göre! Bu muhteşem karavan, konforlu ve özgür bir yaşam tarzını sürdürmek isteyenler için tasarlandı.

TOSBİQ 4-80TOSBİQ 4-80
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tosbiq Karavan 4-80, doğayla uyumlu ve çevre dostu bir tasarıma sahiptir. Yenilikçi malzemelerle yapılan bu karavan modeli rahatınızı düşünerek özenle oluşturuldu. Geniş ve şık yaşam alanları, rahat yataklar ve modern mutfak, seyahatlerinizde ihtiyaç duyacağınız her şeyi sunar.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • TOSBİQ KARAVAN