Neden Katılmalısınız ? l Karavanİst


 

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK KARAVAN FUARINDA YERİNİZİ ALIN!

Tüyap Fuarcılık Grubu tarafından Karavan İmalatçıları ve Tedarikçileri Derneği (KAİTED) iş birliği ve Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu (UKKF) desteği ile hazırlanan İstanbul 5. Karavan ve Ekipmanları, Tiny House, Outdoor ve Kamp Malzemeleri Fuarı, 14-22 Aralık 2024 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde karavan ve doğa tutkunlarını bir araya getirecek. 5. kez karavan ve doğa tutkunlarını bir araya getirecek fuar karavan sektörünün önüclerine etkili iş bağlantıları imkanı sunuyor
Stantlı Katılım Formu

Neden KARAVANİST Fuarı?

Türkiyenin en büyük karavan fuarı olan Karavanist her geçen yıl büyüyerek Türkiye karavan, tinyhouse ve outdoor sektöründeki tüm paydaşları bir araya getiriyor. Geçtiğimiz fuarda 10 salon ve 70.000m2 alanda yer alan fuar yüksek memnuniyet oranını sürdürüyor.

Marka Bilinirliğinizi Artırmanın En Etkili yolu

Her geçen yıl adından daha fazla söz ettiren KARAVANİST, bu yıl 70.000 ziyaretçisiyle yerli basının ilgilisini çekmiş, sosyal medyada da geniş kanallarda yer almıştır. Yüksek ziyaretçi oranının yanı sıra katılımcılarına sunduğu olanaklarla da hedef kitleye ulaşmak için bu fuar en etkili platformdur.

45 Yıllık Eşsiz Deneyim

Tüyap Fuarcılık tarafından organize edilen KARAVANİST, Sekiz şehirde faaliyet gösteren ve 100'den fazla profesyonel kuruluşla uzun vadeli işbirlikleri kuran Tüyap'ın 45 yıllık tecrübesi ile rakiplerinden ayırılarak farklılığını ortaya koymaktadır.