Firma Adı İletişim Konum
ALTINAY TİCARET VE PAZARLAMA ORHAN ALTINAY
Atilla Mah. İnönü Cad. No: 77/B / Konak / İZMİR / TÜRKİYE
İletişim: +90 553 517 7980
Web: https://car-fil.com/
Salon: 4
Stant: 402-C
Ürün Grupları
  • Motokaravan
  • Cekme Karavan
  • Mobil Hizmet Karavanlari
  • Tiny House
  • Karavan Alanlari isletmeleri

2006 yılında başlayan ticari hayatını 2015 yılında su arıtma sektörüne girerek, kurumsal ve tecrübeli yönetim şekli ile devam ettiren firmamız, saygılı, ilkeli yeni projeler yapmaya devam etmektedir. Günümüzde oldukça gelişme gösteren su arıtma sektöründe farklılığı yakalamak için öncelikle yenilikçi ve mümkün olduğunca ürün yelpazesini geniş tutan öncü firmalar arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız siz değerli dostlarımızın yaşam kaynağı Olmazsa Hayat Olmaz maddesi olan suyu en ekonomik, en sağlıklı, aynı zamanda en güvenilir şekilde tüketmesini sağlamaktır. CAR-FİL Kamp ve Karavan Su Arıtma Sistemleri olarak sektör bazında geniş ürün yelpazemizle fiziki ve sanal mağazacılık alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Evsel sistemlerden, endüstriyel sistemlere kadar geniş ürün çeşitliliği, fiziki ve sanal mağazacılık, teknik servis desteği ve kalitemizle bir tıkla yanınızdayız. CAR-FİL kamp ve karavan su arıtma sistemleri, karavanda, kampta, dağ veya bağ evinde, avda, kriz veya doğal afet zamanlarında kurtarma ekiplerine ve vatandaşlara temiz acil içme ve kullanma suyu sağlamak için riskli su sorunlarına ekonomik, güvenilir ve aynı zamanda uzun vadeli çözümler sunar. Taşınabilirliği ve portatif olması onu çeşitli kullanımlar ve durumlar için ideal hale getirir. CAR-FİL su filtreleme ve arıtma sistemine sahip olmanız; tüm dış doğal su kaynaklarında bulunan kirletici maddeleri arıtma ve onu mümkün olan en lezzetli, en temiz ve en güvenli içme suyuna dönüştürme yeteneğine sahip olduğunu bilmenin size huzur vermesini sağlar. Güvenli, temiz içme suyunun bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz ve projelerimizi bu yönde daima geliştiriyoruz.

Car-Fil Tortu ve Pislik Önleyici Portatif Su Arıtma FiltresiCRF-2-SP-ST
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Car-Fil karavan filtre sistemleri, kamp ve karavan maceralarınızın yeri ne kadar uzak olursa olsun, güvenli arıtılmış su için nihai çözümdür. Car-Fil karavan filtre sistemleri, karavan kamp yerlerinde, konteyner tiny house ve teknelerde suyu filtrelemek için ana su musluğuna, doğrudan su giriş hattına veya normal bir bahçe hortumuna bağlanmak üzere özel olarak tasarlanmış bir su arıtma ve filtreleme sistemidir. Car-Fil karavan filtreleri standart hortum bağlantı parçalarına bağlanabilir. Bu filtre 5 mikrona kadar tortu, pislik, mil, pas gibi kirletici maddeleri süzerek arıtır. Hızlı ve kolay kurulur, özel bir yetenek gerektirmez. Car-Fil filtreleme sistemi ile karavan ve kamplarda kullanacağınız su deponuzu tortu ve pisliklere karşı korur. Çok kısa sürede filtre değişimi yapabilirsiniz, özel bir yetenek veya profesyonellik gerektirmez. Sadece soğuk su hattı için uygundur, tezgah deliği olmadan doğrudan musluğa bağlanabilir. Standart bahçe hortumu bağlantı parçalarına kolayca bağlanır. Belediye şebeke suyu ile kullanıldığında tavsiye edilen filtre değişim süreci 5.000 lt veya 1 yıl gibi yüksek bir filtrasyon kapasitesine sahiptir. Daha iyi bir filtrasyon için filtreyi her 1 yılda bir değiştirmenizi öneririz. Car-Fil filtreleme sistemi yüksek bir akış hızına sahiptir, 60 PSI de 2.5 GPM (9,5 lt/dk) bir akış sağlar. Karavan, tekne, konteyner, tiny house için idealdir Mikro plastikleri giderir Sağlıklı mineralleri korur Su depolarını (su tanklarını) biyo-film, yosun ve bakterilerden korur Sondaj suyunu arıtır Nerede olursanız olun suyun güvenli olmasını sağlayan taşınabilir su filtreleridir Standart bahçe hortumu bağlantı parçalarına kolayca bağlanabilir Özel olarak tasarlanmış yüksek kapasiteli, verimli filtre sistemleridir Yatay veya dikey olarak her açıda kullanılabilir Normal filtrelerden daha küçüktür, dar alanlara kolayca sığar Değiştirilebilir, ekonomik bir filtredir Sert, polikarbonat, UV ile işlenmiş, şeffaf gövdeye sahiptir Şeffaf gövdeli filtreler kontrolün sizde olduğu anlamına gelir, filtrenin ne zaman değiştirilmesi gerektiğini görürsünüz.

Car-Fil Kamp & Karavan, tekne Tip Tortu Tutucu ve Kireç Önleyici Filtre (Yıkanabilir Kartuşlu)CRF-3-MT
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CAR-FİL CRF-3-MT, s uyu kirletici kum, yosun ve gözle görülebilen kaba tortu gibi maddeleri 50 mikrona kadar süzerek temizler. Karavan su tesisatını, boruları, su kullanan makineleri, cihazları ve ekipmanları kum ve kaba kirden korur. Pislikten dolayı arızalanma ve tıkanm riskini ortadan kaldırır. Sudaki kireç oluşumunu önlemede oldukça etkilidir. Karavan su borularını ve su kullanan cihazları kireçten korur. CAR-FİL CRF-3-MT filtre, suda bulunan ve kireci meydana getiren kalsiyum ve magnezyum karbonatın kireç taşı halinde su dolaşım sisteminde oluşmasını önler. Daha önce oluşmuş olan kireci parçalar ve tekrar kireç taşı oluşumunu engeller. Boru ve içinde dolaştığı sistemi zamanla ilk günkü kireçsiz haline getirir.

Car-Fil Bio-Compost Karavan & Tekne Katı Atık Parçalayıcılı Tuvalet KompostuCRF-Bio Compost
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CAR-FİL Bio Compost, tuvalet katı atık parçalamasürecinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan doğa dostu bir üründür.Hiçbir kimyasal madde içermez tamamen doğal Hindistan Cevizi kabuğuliflerinden, koku absorban özellikli mineral katkısı ve katı atık parçalayıcıbakterilerden oluşur. CAR-FİL Bio Compost, doğal atık parçalayıcı olarakhem organik olması sebebiyle doğayla uyumlu hem de son derece hijyeniktir.Tuvalet atıkları, özel formüllü bakteriler tarafından parçalanarak kompostgübreye dönüştürüldüğü için doğaya güvenle boşaltılabilir. Özel formüllü katı atık parçalayıcı bakteriler, katıatıkları parçalayıp azaltarak uzun bir kullanım süresi oluşturur. Bu süreiçerisinde koku giderici mineraller de kokuyu hapsederek koku oluşumunu önler.Bu sayede koku oluşumunun önüne geçilmiş olur. Tuvaleti kullanım sürecinde katı atıklar bakterilertarafından parçalandığı için tuvalet haznesinin dolum süreci de uzayacaktır. Buuzun kullanım süresinde kompostun seviyesi azalabilir, böyle durumlardatuvaleti kullanmadan önce kompost seviyesini kontrol edip yeterli seviye için CAR-FİLBio Compostilave edilerek uygun seviyeye yükseltilir. Kamp, karavan veya Tiny House için kompost tuvalet satınaldığınızda herhangi bir özel tuvalet kağıdı kullanmanıza gerek yoktur. CAR-FİLBio Composttuvalet kağıdını tıpkı katı atıklar gibi hızlı bir şekildeparçalayabilmektedir. İşlevi biten kompost atığı bir çöp torbasına konulup bebekbezi gibi çöp kutusuna atılabilir veya gübre olarak işlenmek üzere kompostyığınına eklenebilir. CAR-FİL Bio Composttuvalet katı atık bertarafında enucuz yöntemdir. GENEL ÖZELLİKLERİ: %100 Organiktir. CAR-FİL Bio Compost ürünleri sterildir. Zararlı canlıları, nematod, mantar ve benzeri hast lık etmenlerini içermez. Üretiminher aşamasında, nem, pH, EC kontrolü yapılır. CAR-FİLBio Compost kimyasal değildir. İçinde asla kimyasal madde yoktur. Tuvalettemizleyicilerinin kullanımında tasarruf sağlar. Geridönüşümü kolaydır, doğaya karışabilir. Doğa ile dosttur. Hafif ve çevre dostu olduğu için kolay stok edilir. Mükemmel koku önleme kapasitesine sahiptir.

Car-Fil Mavi Güç Karavan & Tekne Portatif Tuvalet Temizleyici ve Koku GidericiCar-Fil Mavi Güç
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Uçakların, yatların, yeni nesil trenlerin, oto karavanların ve taşınabilir (portatif) tuvaletlerin atık sistemlerinde kullanılır ve mükemmel performans gösterir. Kullanılan yüzeylerde etkileşim hızı ve performansı yüksektir. Metal ve plastik gibi yüzeylerde güvenle kullanılır. Özellikleri: Siyah/Gri su depolama tankları ve kasetli tuvaletler için toksik olmayan, %100 biyolojik olarak parçalanabilen atık arıtımı yapar. Sistemdeki katı atıkları parçalayıp sıvılaştırarak boşaltma işlemini kolaylaştırır. İçerdiği özel inhibitörler nedeni ile metallere hiçbir zarar vermez.. Kötü koku kaynaklarını yok eder. Deodorize edici özelliği ile ortama ferahlık verir. Tuvalet kağıdını hızla sıvılaştırarak tıkanıklıkları büyük ölçüde azaltır. Kullanım suyunun rengini alarak rahatsız edici görüntülerin oluşmasını engeller. Güçlü dezenfektan içeriği ile anti-viral ve anti-bakter yel özelliğe sahiptir ve gaz oluşumunu azaltır. Kullanım Şekli: 25 litrelik boş atık tankına 30 ml (1 kapak) CAR-FİL Tuvalet Temizleyicisi koyup üzerine1,5 litre su ilave edilir ve kapağı kapatılır. Tank kullanıma hazırdır.

Car-Fil Bio-Septik Karavan & Tekne Portatif Tuvalet Temizleyici ve Koku GidericiCar-Fil Bio-Septik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

CAR-FİL Bio Septik; fosseptikler, arıtmalar, drenajlar, terfi istasyonları, atık su sistemleri, marin tankları, çiftlik biriktirme havuzları, septik sistemler vb. lokasyonların problemlerini giderir. Zararlı kimyasallar, solventler kostik soda veya asitler içermez. Doğaya, çevreye, işletmenize zararsız olup uygulanması çok kolay ve emniyetlidir. Bir paket CAR-FİL Bio Septik atık parçalayıcı toz kimyasal 9500 Lt atık tankları için yeterlidir. Büyük foseptik atık çukurlarında kullanılabilir. ​ CAR-FİL Bio Septik, İçerdiği 5 çeşit bakteri kültürü, 6 çeşit enzim ve besleyici karışımıyla, 5.0 milyar CFU / gm lık yüksek konsantrasyonu ile piyasadaki benzerlerinden çok üstün bir üründür. % 100 doğal ve toksik olmayan çevre dostudur Karışım sonrası Kimyasal Etkisi 3 AY SÜRER Bir doz Septik Tank Bakımı, 3 ay boyunca yedeklemelerin önlenmesine yardımcı olur. Katıları sindirir ve dışarı pompalama ihtiyacını azaltır. Kokuları hızla giderir. % 100 doğal ve toksik değildir. Kağıt atıkların yapısını bozarak doğada çözülmesini kolaylaştırıp hızlandırır. Vidanjör ihtiyacını azaltır ve vidanjör çekimini daha verimli hale getirir. Kullanım Şekli: 100 lt lik bir atık tankı için 2 gr (1 çay kaşığı) CAR-FİL Bio Septik toz dökmeniz yeterli olur. Kullanımı kolay, sadece tuvalete dökün ve sifonu çekin Tank kapasitesine göre miktarı azaltınız veya çoğaltınız.

Car-fil Karavan Su Arıtma Filtresi Yıkanabilir KartuşluCRF-RC-Y-ST
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Suyu kirletici kum, yosun ve gözle görülebilen kaba tortu gibi maddeleri 50 mikrona kadar süzerek temizler. Karavan su tesisatını, boruları, su kullanan makineleri, cihazları ve ekipmanları kum ve kaba kirden korur. Pislikten dolayı arızalanma ve tıkanma riskini ortadan kaldırır. Hızlı ve kolay kurulur, kurulum için özel bir yetenek gerektirmez. Car-Fil karavan filtre sistemleri, kamp ve karavan maceralarınızın yeri ne kadar uzak olursa olsun, güvenli su için nihai çözümler sunar. Bu filtre sadece soğuk su hattı için uygundur, gerekli ekipmanları vasıtasıyla tezgah deliği olmadan doğrudan musluğa bağlanabilir. Standart bahçe hortumu bağlantı parçalarına kolayca bağlanabilir. CAR-FİL CRF-RC-Y-ST filtre, yüksek bir arıtma kapasitesine ve akış hızına sahiptir. Yıkanabilir paslanmaz çelik kartuşludur. Kartuş kirlenince filtre kavanozunu sökmeden alttaki boşaltma tapasını açarak kartuş yıkanabilir özelliği sayesinde kolayca ve defalarca yıkanıp kullanılabilir. SET İÇERİĞİ: Musluk Ara Bağlantı Hortumu (20 cm) 1 Ad CRF-RC-Y Filtre 1 Adet Depo Bağlantı Hortumu (100 cm) 1 Ad Car-Fil Kamp ve Karavan Su Arıtma Sistemleri kamp ve karavan maceralarınızın yeri ne kadar uzak olursa olsun, temiz ve güvenilir bir su için nihai çözümler sunar. CAR-FİL Kamp & Karavan Su Arıtma Sistemleri; Karavan kamp yerlerinde, karavan, konteyner, tiny house ve teknelerde suyu filtrelemek ve arıtmak için ana su musluğuna doğrudan su giriş hattına kolayca bağlanabilen özel olarak tasarlanmış bir su arıtma ve filtreleme sistemleridir. Karavan, tekne, konteyner, tiny house için idealdir Sudaki pislik ve tortuyu filtreler Su depolarını (su tanklarını) kum, yosun gibi kirletici maddelerden korur Sondaj suyunu arıtır Nerede olursanız olun suyun güvenli olmasını sağlayan taşınabilir su filtreleridir Standart bahçe hortumu bağlantı parçalarına kolayca bağlanabilir Özel olarak tasarlanmış yüksek kapasiteli, verimli filtre ve arıtma sistemleridir Yatay veya dikey olarak her açıda kullanılabilir Özel tasarımı sayesinde dar alanlara sığar, hafiftir Yıkanarak defalarca kullanılabilir ekonomik filtre kartuşludur Sert, polikarbonat, UV ile işlenmiş, şeffaf veya mat gövdeye sahiptir Şeffaf gövdeli filtreler kontrolün sizde olduğu anlamına gelir, filtre kartuşunuzun ne zaman temizlenmesi gerektiğini görürsünüz.

Car-Fil CRF-NANO-SILVER Kamp& Karavan Portatif Taşınabilir Su Arıtma CihazıCRF-NANO-SILVER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tüm tatlı su kaynaklarından temiz ve güvenilir içme suyu üretir. Bu modelimiz hem şehir şebekesinden hem de herhangi bir durgun veya akarsu kaynağından içme suyu üretebilir. Tatlı su kaynaklarında bulunabilecek olan kum, kil, pas, çamur, kireç gibi tortuları ve pislikleri giderir. Su basıncının olmadığı durumlarda bile, içilemeyen veya zararlı olan suların filtrelenmesi ve arıtılması işlemini yapar. Bakteriler, virüsler, arsenik, kurşun, cıva, krom, uranyum, ağır metaller, böcek ilaçları ve çok daha fazlasını içeren tüm partikülleri arıtır, ağır metaller, farmasötikler dahil olmak üzere binlerce kirleticiyi büyük ölçüde azaltır ve yok eder. Klor, kötü tat ve kokuyu gidererek daha temiz ve daha güvenli içme suyu sağlar. Her türlü tatlı su kaynaklarından gelen kirletici maddeleri filtreleme ve mümkün olan en lezzetli, en temiz ve en güvenli içme suyuna dönüştürme yeteneğine sahiptir. Hem basınçlı su hatlarında hem de basınçsız durgun su kaynaklarında çalışabilir. TEKNİK ÖZELLİKLERİ: Arıtma Kapasitesi: 24 lt/Saat Çalışma Suyu Basıncı: Minimum 0 Bar - Maksimum 8 Bar Çalışma Suyu Sıcaklığı: Minimum 5 C° - maksimum 45 C° Cihaz Boyutları: Yükseklik 36,5 cm x En 27,5 cm x Derinlik 12,5 cm Ağırlık: 4 Kg

Car-Fil CRF-SARNIC-PL Kamp& Karavan Portatif Taşınabilir Su Arıtma CihazıCRF-SARNIC-PL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu modelimiz bütün tatlı su kaynaklarından temiz ve güvenilir su depolanmasını sağlar. Hem şehir şebekesinden hem de herhangi bir durgun veya akarsu kaynağından karavan deposu filtrelenmiş temiz su ile doldurulabilir. Su kaynaklarında bulunabilecek olan kum, kil, pas, mil, çamur, kötü koku, tat ve kireç gibi tortuları, pislikleri giderir. Her türlü su kaynaklarından gelen kirletici maddeleri filtreleme ve onu mümkün olan en temiz ve en güvenli kullanım suyuna dönüştürme yeteneğine sahiptir. Su basıncının olmadığı durgun su veya akarsu kaynaklarından bile, suyun filtrelenmesi ve arıtılması işlemini yapabilir. Suda bulunabilecek olan tüm partikülleri arıtır, ağır metaller dahil olmak üzere binlerce kirleticiyi büyük ölçüde azaltır ve yok eder. Kötü tat, koku ve kireci gidererek daha temiz ve daha güvenli kullanım suyu sağlar. Basınçlı su hatlarında elektrik bağlantısız çalışabilir. 12 volt, 24 volt veya 220 volt adaptörü ile herhangi bir güç kaynağıyla çalıştırılabilir özelliktedir. Durgun su kaynaklarındaki kullanım için adaptörlü 220 V AC 24 DC olarak veya araç çakmaklık adaptörlü 12 V DC olarak çalıştırılabilir özelliktedir.

Car-Fil CRF-SARNIC-PS Kamp& Karavan Portatif Taşınabilir Su Arıtma CihazıCRF-SARNIC-PS
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu filtre modelimiz herhangi bir basınçlı su hatlarından karavan su deposuna giren suda bulunabilecek olan kum, kil, pas, mil, çamur, kötü koku, tat ve kireç gibi tortuları, pislikleri giderir. Suyu temiz ve güvenli kullanım suyuna dönüştürme yeteneğine sahiptir. Suda bulunabilecek olan tüm partikülleri arıtır, ağır metaller dahil olmak üzere binlerce kirleticiyi büyük ölçüde azaltır ve yok eder. Kötü tat ve kokuyu gidererek daha temiz, daha berrak ve daha güvenli kullanım suyu sağlar.

Car-Fil Kireç Giderici Karavan Su Arıtma Filtre Seti-CRF-2-SLF-STCRF-2-SLF-ST
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu filtre herhangi bir basınçlı su hatlarından karavan su deposuna giren sudaki kireci kırarak kireçsiz su depolanmasını sağlar. Suda bulunan kirecin karavan tesisat sisteminde oluşumunu önleyerek su kullanan ekipmanları kireçten korur. Daha önceden oluşmuş kireci zamanla söküp temizler.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • CAR-FİL
  • TEMİZ SU EN İYİ YOL ARKADAŞINIZDIR