Firma Adı İletişim Konum
ARHAN GRUP TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.
AYDINLI MAH. İSTANBUL ANADOLU YAKASI OSB 1. DOKAK NO: 14 / TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 593 1301
Web: https://arhangrup.com.tr/
Salon: 5
Stant: 500
Ürün Grupları
  • Kamp Cadirlari
  • Uyku Ekipmanlari
  • Kamp Mutfak Malzemeleri
  • Kampcilik Ekipmanlari

40 yılı aşkın işleme tecrübesine sahip ARHAN GRUP, Tuzla İstanbul daki işletmesinde Talaşlı İmalat ve sıcak soğuk şekillendirme yapmaktadır. Gaz yakan cihazlar kapsamında, pişirme grubunda Ocaklar, aydınlatma grubunda lambalar, ısıtma grubunda sobalar, cihazların kullanacağı gazların basınçlarını düzenlemek için regülatörler ve aktarma hortumları üretmektedir. Bu ürünler kamp alanlarında, açık alanlarda, hobi mekânlarında kullanılmaktadır. Arhan Grup, 2017 yılı itibariyle inovatif ürün üretmek, pazarda farklılaşmak için Ar-Ge faaliyetlerini arttırmak amacı ve ekonomide millileşme politikası ile KOSGEB tarafından alt yapı yenileme desteği alarak alt yapısını modernize etmiştir. Bu altyapıyı CNC Makinaları, transfer tezgahları, plastik enjeksiyon makinaları ile tavlama fırın otomasyonu kapsamaktadır. Müşteri odaklı çalışan firmamızda, 53 ülkeye değişik markalar altında tedarikçilik yapmakta. Bu ülkelerin ulusal standartlarının gerektirdiği ürün ve sistemler dahilinde CE, ISO belgelendirmelerine sahip olup, kalite, maliyet ve zamanında teslimat ana prensipleri oluşturmaktadır. Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan her adımda uygulanan kontrol sistemleri, laboratuvar deneyleri, ürünlere yönelik denetim testleriyle mamul kalitesi güvence altına alınmıştır.

kamp ocaksiboplu ocaklar
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

kamp için Taşınabilir Mini Ocak Şirin Tasarımı ve çeşitli Rengi ile Kamp Alanınıza Yeni Bir Renk Katacak Boyut Performans Olarak Kamp Malzemeleri Arasında En Az Yer Kaplayan Ve Güç Özelliğini Koruyan Bir Donanıma Sahiptir. Karavan için Gaz Stop Emniyet Özelliği ile En Üst Düzey Güvenlik Sağlamaktadır.

pürümüzsiboplu pürmüzler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alev Ayarlanabilir Özellikli, Mutfakta Pişirme, Ahşap Yakma, Plastik Ve Metal Lehimleme, Kaynak Onarım, Çim Yakma, Kamp Ve Piknik Acil Ateş Yakma Durumlarında Vb Işlevlerde Kullanılabilir.

portatif mangal ve portatif ocaklarmangal ve pişiriciler
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Açık havada yemek pişirmek için tasarlanmış kamp ekipmanlarıdır. Metal ve uzun ömürlü yapıları vardır ve taşınabilir olmaları nedeniyle yaygın bir şekilde kullanılırlar. Kamp ızgaraları ve barbeküler genellikle ızgaralı bir yüzey ve bir kaç tripot ayaktan oluşur. Ateşin üzerine yerleştirilen ızgaranın üzerinde yiyecekler pişirilebilir. Bazı modelleri, ateşi barındırmak için bir çanak şeklinde alt tabana sahip olabilirler. Kamp kömürü, odun parçaları veya en çok tercih edilen bütan gazı gibi yakıtlar kullanmak için uygun olan kamp ızgaraları, açık hava piknikleri ve kamp gezileri için mükemmel bir seçimdir.

kamp masa ve sandalyelerikamp gereçleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

açık havada rahat bir kamp yapmak için gerekli olan teçhizatlardır. kamp masa ve sandalyesi, portatif ızagara, rüzgarlık, kafa lambası, çatal-kaçık-bıçak seti, çaydanlık, bardak, çakmak, demlik termos, solar duş, kazma - kürek seti...

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ORGAZ
  • ORCAMP
  • ORHOME