Firma Adı İletişim Konum
AYT DİZAYN OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İkitelli OSB Bağcılar Güngören Sanayi Sitesi 11. Blok No: 2-4-6-8-10 / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 541 650 8560
Web: https://www.campers-garage.com
Salon: 8
Stant: 812C
Ürün Grupları
  • Motokaravan
  • Karavan Cami
  • Mobilya
  • Dekorasyon

30 yıllık araç tasarım sektöründeki tecrübemiz ve kullanıcı tercihlerine özel tasarımsal ve donanımsal özellikler ile üretilen araçlarımız, kaliteli ürün tercihlerimiz ile uzun kullanım ömrü ve keyifli kullanım alanları sunmak gayesiyle üretilmektedir.

Açılır Tavan
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yerli ve ithal ürün tercihleriyle vw Transporter, Ford custom, Fiat Ducato gibi markalar için açılır tavan sistemleri üretim ve montajı gerçekleştirilmektedir. Araç iç hacminin arttırılması ve ek yatak alanı kazancı ile kullanım avantajı sunar.

Camp Box
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ana malzemesini laminant kaplamalı kavak kontranın oluşturduğu ürünümüzün pratik ve portatif kamp tercihinden yanaysanız, maksimum taleplerinizi minimal hareketlerle rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Buzdolabı, eviye, ocak, çatal-bıçak, pek çok gıda ve kamp malzemelerinizi saklayabileceğiniz depolama alanı mevcuttur. Harici olarak uyku alanı oluşturan, yatak sistemi parçaları da dahil edilebilir. Tercihen buzdolabı, eviye, ocak ve enerji sistemi dahil veya yalnızca mobilya olarak talep edebilirsiniz.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Plywood ana malzemeden ve 220 kg lık ağır taşıma kapasiteli I ray kullanılarak üretilen sistemimiz, çekmece alanı haricinde yatak dönüşümü de sağlayarak günlük kullanım aracınızı hızlıca kamp aracına dönüştürmenize olanak sağlar. Ek olarak kamp kullanımları haricinde malzeme taşımacılığı alanında da çokça tercih edilmektedir. Düzenli depolama ve ulaşım kolaylığı, hasarsız taşıma sebebiyle çokça tercih edilmektedir.

Camper Koltuğu
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İster sabit, ister ray mekanizmalı ayak bağlantı sistemi tercih imkanı. Hızlıca yatak dönüşümü, alt kısmında depolama alanı, çift katman sünger uygulaması sayesinde görsel ve konfor alanı oluşturur. Farklı ebat ve kaplama seçenekleri mevcuttur. Camper tasarımlarımızın vazgeçilmezi olması haricinde günlük kullanılan araçlarda da avantajları sebebiyle tercih edilmektedir. Ray sistemi sayesinde dilediğinizde bagaj alanını maksimuma çıkarıp, dilediğinizde ailenizle seyahat imkanı sunar. TÜVTÜRK muayene istasyonları denetimlerine uygundur.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AYT OTO DİZAYN - CAMPERS GARAGE