Firma Adı İletişim Konum
CRAWLER KARAVAN TİCARET LTD. ŞTİ.
Cumhuriyet Mah. 23 Nisan Cad. No:33 / Çekmeköy / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 606 1751
Web: www.crawler.com.tr
Salon: 12
Stant: 1241
Ürün Grupları
  • Motokaravan
  • Çekme Karavan
  • Mobil Hizmet Karavanları
  • Seyahat Römorkları
  • Kamp Malzemeleri ve Ekipmanları

20 yıllık Gümüşgroup bünyesinde %100 yerli üretim ile 2017 yılında Türkiye’nin ve Avrupa’nın off-road (arazi) karavan ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulan Crawler, Kocaeli Kartepe’de bulunan fabrikasında 4 iklimde ve tüm ortamlarda kullanılabilen arazi karavanları, motokaravanlar, askeri/endüstriyel alanlarda üst yapı ve römork üretmektedir. Üretilen araçların her biri yüksek kalite standartlarındadır. Aynı zamanda bünyesindeki Ar-Ge çalışmalarıyla daha çevre dostu, daha kompakt, daha güvenli araçlar üretmek için sürekli iyileşme anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye’de arazi karavanı üreten ilk ve tek firma olmanın gurunu yaşamaktadır. Sektörde ürün yelpazesini genişletmeyi planlayan Crawler, bir yandan iç piyasada sivil, kamu ve askeri alanlarda kullanıcısını arttırmayı hedeflerken bir yandan da 4 kıtada 16 adet distribütörü ile ihracat operasyonlarını sürdürmektedir.

OTAĞ 600ÜST YAPI UYGULAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ekspedisyon araçlar için tasarladığımız Crawler OTAĞ 600 ile uzun karavan yolculukları şimdi çok daha konforlu.. Otağ 600’ün L şeklindeki mutfağında bir evden bekleyeceğiniz tüm ekipmanlar mevcut. 4 kişilik ayarlanabilir yemek masası ve oturma grubu aynı zamanda çift kişilik bir yatağa dönüşebiliyor. Oturma alanındaki camlı panel tamamen açılarak güzel bir seyir alanı oluşturuyor. Yemeklerinizi yerken, manzaranın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Mutfağın hemen karşısında, ofis olarak kullanabileceğiniz, kendi penceresi ve depolama alanları bulunan bir masa yer alıyor. Ofis alanı yerine opsiyon olarak ranza seçeneği de eklenebiliyor. Bir evin konforunu aratmayan banyosunda, duşa kabin, lavabo alanı, kasetli ve elektrikli tuvalet bulunuyor. Karavanın arka kısmında, oldukça geniş bir ana yatak bölümü bulunmakta. Askılıklı kıyafet dolabı, çeşitli boylardaki çekmece ve eşya gözleri ile uzun kamplar için maksimum depolama alanı mevcut. 500 Lt’lik bir su deposuna sahip olan karavan, LPG ile çalışan kombisi ile hem sıcak su ihtiyacını hem de karavanın ısınma ihtiyacını karşılayabiliyor. MAN TGM 18.290 aracına uygulanan OTAĞ 600 üst yapı, aynı kategoride bulunan tüm 4×4 kamyonlara uygulanabiliyor.

BATU 535OFFROAD ÇEKME KARAVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BATU 535 çekme karavan, işinizi kolaylaştıran teknolojileri sayesinde güvenli bir yolculuk sunar. Size sadece manzaranın tadını çıkartmak kalır. Seviye ayarlı havalı süspansiyon sayesinde yolculuk ve kamp esnasında size konfor sağlar. Dayanıklı alüminyum dış gövdesi ile BATU 535, tüm arazi şartlarına dayanıklı olması ve sizinle her mevsim, her yolda ilerlemesi için özenle dizayn edilmiştir. Seviye ayarlı havalı süspansiyon sayesinde yolculuk ve kamp esnasında size konfor sağlar. Geniş iç hacmi sayesinde, tüm ihtiyaçlarınızı ve malzemelerinizi kolayca taşıyabilmenizi sağlar. 4 kişilik yatak kapasitesi, hareketli yemek masası, geniş depolama alanları, açılabilir sineklik ve perdeleri, içeriden ve dışarıdan kullanılabilen mutfak ve banyosu ve birçok pratik özelliğiyle Crawler BATU 535 karavanlar size yolculuğunuzda konfor ve ilham verir.

KMP 190ÜST YAPI UYGULAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Pikap araçların arkasında monte edilen KMP 190 modelimiz, istediğiniz her an şehir yaşantısından kaçıp doğayı keşfetmeniz için ilham verir. Kompakt Tasarım Dayanıklı Dış Gövde Araca Özel Üretim KMP 190, kamp konumunda genişleyen iç hacmi ile 3 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği bir konfor alanı oluşturur. Yükselebilen tavan ile ekstra hacim ve ferahlık sağlarken, yan bölümde açılan camlı kapak size yatarken de manzarayı seyretme olanağı sunar. Aracın yan kısmında bulunan açık mutfak, lavabo ve duş alanı tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarlandı. KMP 190’ın 270 derece açılan tentesi ile tüm hava koşullarında açık havanın tadını çıkarabilirsiniz.

IZZ 458OFFROAD ÇEKME KARAVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Crawler IZZ 458 çekme karavan, sahip olduğu benzersiz off-road kabiliyeti ve donanımıyla size şehir hayatından uzaklaşıp doğada nefes alabileceğiniz yepyeni bir deneyim sunuyor. Alüminyum dış gövde ve Salıncak sistemli bağımsız süspansiyon özelliği ile tüm doğa şartlarına dayanıklı! İçeriden ve dışarıdan kullanılabilen banyo ve mutfak tasarımıyla çok daha kullanışlı alanlar yaratıldı. Açılabilen tavanı sayesinde, ister ekstra hacim elde edin, ister ikinci bir yatma bölümü olarak kullanın. 4 kişilik yatma alanı sağlayan IZZ 458, üstün off-road kabiliyeti ve donanımıyla 4 mevsim dilediğiniz yerde evinizin konforunu yakalayın.

KOZAARAÇ ÜSTÜ ÇADIR
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Araç çakmaklığından aldığı enerji ile tamamen otomatik açılıp kapanabilen KOZA Araç Üstü Çadır, zorlu doğa şartlarında sizlere konfor sağlıyor!#65279; Dış makas tasarımları ile içeride konforuna engel hiçbir piston bulunmamakta Samberalla çift kat kumaş ile ıslak kalsa bile kokmaz küf yapmaz ve ekstra yalıtım sağlar Alüminyum yapısı ağaç dallarına ve doğa şartlarına dayanıklı

ANKA 300ÜST YAPI UYGULAMA
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ANKA kamp modülünü aracınıza kolayca takın, doğayı keşfetmek için geç kalmayın! Pickup araçlarınızı istediğiniz her an karavana dönüştürebilen ANKA, kendi başınıza kolayca monte edebileceğiniz kamp modülü ve özel tasarım sabitleme ayakları sayesinde size şehirde ve kampta özgürlük sağlar. İstediğinizde aracınızdan ayırabildiğiniz kamp modülü ile şehir içinde aracınızı rahatlıkla kullanabilir, kampa gitmek istediğinizde ise kolayca bir karavana dönüşebilirsiniz. Ayrıca kamp esnasında modülünüzü bulunduğunuz alana bırakarak aracınızla keşfe çıkabilirsiniz. ANKA’nın içerisinde bulunan mutfak, tuvalet ve banyosu sayesinde 4 mevsim dilediğiniz yerde konforlu bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Montaj Gerektirmeyen Çıkartılabilir Kabin Kompakt Tasarım Dayanıklı Dış Gövde Tüm çift kabin Pick-Up modelleri ile uyumlu ANKA, kamp konumunda yükselebilen tavanı ile ekstra hacim ve ferahlık sağlarken, 3 kişilik bir ailenin rahatlıkla konaklayabileceği bir konfor alanı oluşturur. Pikap araçların kasasında taşınabilen ANKA modelimiz, istediğiniz her an şehir yaşantısından kaçıp doğayı keşfetmeniz için ilham verir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • CRAWLER