Firma Adı İletişim Konum
DEMONTE KARAVAN SAN. VE TİC. A.Ş.
Ziya Gökalp Mah. Abdullah Paşa Cad. No: 41, 34306 / Başakşehir / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 212 912 5590
Web: https://www.demontekaravan.com/
Salon: 8
Stant: 823A
Ürün Grupları
  • Motokaravan
  • Mobilya

Demonte Karavan, insanların maceracı tutkularına hitap edebilecek, hayallerini gerçekleştirebilecekleri, yaşam alanlarındaki konfor ve kaliteden ödün vermeden, özgürce seyahat edebilecekleri çözümler üretmek misyonuyla doğmuştur. Uzun yıllar motosiklet ile çıktığımız rotalarımızdaki kamplarımızı ahşaptaki tecrübemizi ve tutkumuzla uzun suredir hayalimiz olan Campervan sektörüne girmek istedik ve 2018 yılında Demonte Karavan ı kurduk. Karavancılık sektörüne girişimizle sadece bir ürüne VW Transporter a kendimizi yönlendirdik ve geliştirdik, 2021 yılında ise şirketimizin büyümesi adına atmış olduğumuz adımlarımız ile 700m2 lik yeni üretim tesisimize geçiş yaptık. Yapmış olduğumuz Ar-ge çalışmalarımız ve üretimlerimiz sayesinde VW Transporter araçlarını kamp araçlarına çevirmekteyiz. Her zaman Avrupa standartlarını ve konforunu esas alarak geliştirdiğimiz araçlarımız ile Türkiye pazarına hakim bir marka haline gelerek Avrupaya açıldık. Faliyetlerimiz Ingiltere, Almanya, Hollanda, İsviçre ve Fransadan sonra bir çok avrupa ülkesi ile devam etmektedir. Üretimlerimizde ise yüksek kaliteli ürün kullanımından ödün vermiyoruz, yeni nesil teknolojileri araçlarımıza uygulamaya özen gösteriyoruz, kullanıcılarımıza keyifli deneyimler yaşatmanın gayesindeyiz. Tasarım, uygulama ve üretim aşamalarında uzun yıllar sektörel deneyime sahip insan kaynağıyla çalışıyoruz. Özellikle elektrik ve su sistemlerini uygularken güvenlikten vazgeçmiyoruz, malzeme kullanımlarında ise karavanlar için geliştirirmiş ürünler ile insan sağlığını ön planda tutuyoruz.

VW Transporter SiriusVW TRANSPORTER CAMPERVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

1950 yılından beri avrupada bir çok firma tarafından camper dönüşümü yapılan vw transporter serisi araçlarından ilham aldık ve kendi modelimizi geliştirdik. Tüm kullanılan ürünlerin güvenlik sertifikalı olması ürünümüzü sektörümüzde ön plana taşımaktadır. Uygulamasını yapmış olduğumuz camper dönüşümünlerinde SCA Marka pop-up açılır tavanları kullanmaktayız.

SCA 290 POP-UP AÇILIR TAVANVW TRANSPORTER T5-T6 POP-UP TAVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

İnce dış hatlarıyla yeni tavan şekli şasiye uyumlu bir şekilde uyum sağlar ve aracın genel görünümü ile mükemmel uyum sağlar. Yüksek makaslı platformlar da bu modelde çatı yüksekliğini artırarak daha sıcak bir alan hissi sağlıyor. Yüksek kaliteli sentetik elyaftan yenilikçi Skyline kumaş körükler daha da fazla avantaj sağlar: Geniş bir panoramik görüş sağlamak için öndeki pencere tamamen açılabilir. Pleksiglas kaplama, rüzgarlı havalarda ve kötü havalarda bile manzaranın tadını çıkarabilmeniz için koruma sağlar ve sineklik de rahatsız edici haşereleri engellemeye yardımcı olur. Haşereler dışarıda kalır - ama yine de manzaraya sahipsiniz. Ancak ön cam da tamamen kapatılabilir. Skyline kumaş körükler, her duruma hazırlıklı olmanın bilinciyle seyahatinizin tadını çıkarmanızı sağlar. Alüminyum çerçeve ve yüksek kaliteli köpük şiltedeki disk yaylarla ergonomik olarak donatılmış çıtalı bir tabana dayanan yeni, daha hafif yatma ünitesi, uzanma ve uyku konforunu önemli ölçüde artırır. Yeni nefes alabilen yapı, ideal bir şekilde ısı alışverişi ve yeterli havalandırma sağlar. Kapatma ve kilitleme mekanizması, en yeni modelimizin bir diğer öne çıkan özelliğidir. Bir ekran takmak ve kendi SCA ekspres kilidimiz gibi birden çok kullanıma sahip tasarımcı bir kapatma braketi, kullanımda maksimum konfor için basit ve güvenli çalışma sağlar. Vurgu ile devam eden platform, camlar kapalıyken bile minibüsün içinin hoş bir şekilde aydınlatılması için ayarlanabilir parlaklık seviyelerine sahip LED aydınlatma takmak için mükemmeldir. SCA 290 ile ilgili her şey, modern kamp konforu için en son fikirlerimizi gösteriyor ve sonunda gün ışığını görmeye hazır.

ILGAZ 31080R-1VW TRANSPORTER - FORD TRANSİT CUSTOM RAYLI YATAK OLABİLEN KOLTUK
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VW Transporter ve Ford Transit Custom araçlar için geliştirilen avrupa TÜV sertifikalı, raylı üç kişilik arka koltuk aynı zaman da iki kişilik bir yatak olmakla birlikte camper araçların vazgeçilmez bir ürünüdür.

SCA 124 POP-UP AÇILIR TAVANFORD TRANSİT CUSTOM POP-UP TAVAN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tam bir yeniden tasarım, kısa dingil mesafeli Ford Transit Custom için birçok avantajı olan bir yataklı tavanla sonuçlandı. Yüksek makaslı platformlar, önemli ölçüde daha fazla bacak mesafesi sağlar ve başınız arkaya doğru uyumayı mümkün kılar. Önceki çözüme kıyasla kaldırma 25 cm arttırılmıştır. Alüminyum bir çerçeveye yerleştirilmiş esnek disk yaylara sahip yüksek kaliteli bir yatma ünitesi, uzanırken ve uyurken üstün konfor sağlar. Entegre emniyet kayışlarına sahip Southco kilitleri, tavanın basit ve güvenli bir şekilde kilitlenmesini sağlar. Çatı kabuğu, gelişmiş vakumlu genleşme süreci kullanılarak üretilmiştir. Bu, tutarlı duvar kalınlığını garanti eder ve tavan kabuğunun dış yüzeyinin pürüzsüz ve profilsiz olmasını sağlar - aracın toplam yüksekliğini önemli ölçüde artırmadan sadece birkaç milimetre kalınlığındaki ince güneş folyosunun doğrudan yapıştırılması için ideal bir ön koşul.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • DEMONTE KARAVAN SAN VE TİC A.Ş