Firma Adı İletişim Konum
HAVENSİS ELEKTRONİK AR-GE YAZILIM MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
ARABAYATAĞI MAH. ANKARA YOLU CAD. NO: 379A / YILDIRIM / BURSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 534 349 1508
Web: https://www.havensis.com.tr/
Salon: 7
Stant: 725B
Ürün Grupları
  • Akuler
  • Karavan Elektronigi
  • Gunes Panelleri

Havensis, Enerji ve Elektronik alanında faaliyet gösterir. PWM ve MPPT Solar Şarj Kontrol, DC-DC Akü Şarj, Uzaktan İzleme ve Endüstriyel Elektronik,Taşınabilir Solar Kutular başta olmak üzere Üretici olmasının yanında, Çatı Üstü GES Projeleri için hizmet veren bir Mühendislik firmasıdır. Yenilenebilir Enerji Sistemleri alanında faaliyet gösteren firmamız tamamını kendi bünyesinde tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünler ile sektörde marka olmayı hedeflemektedir. Tüm ihtiyaçları karşılayan ürünler üreterek her geçen gün ürün yelpazesini genişletmektedir. Havensis Firması yapmış olduğu projeler ile 2013 Yılında T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı nın Teknogirişim Sermayesi desteğini almaya hak kazanmıştır. Yerli Solar Şarj Kontrol Cihazı üreticisi ünvanına sahiptir.

Solar Şarj Kontrol CihazıMPPT Solar Şarj Kontrol Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Yerli üretim Havensis MPS serisi MPPT Şarj Kontrol Cihazları, Maksimum Güç Noktası İzleme sistemiyle solar panelin ürettiği gücün neredeyse tamamını yüke ve akülere aktarmasıyla ön plana çıkar. DC-DC dönüştürücü Tepe verimi %98 ve Mpp noktası %99.6 üzerinde takip verimi ile çalışır. Dijital ekranı sayesinde sistem parametrelerinin detaylı olarak görüntülenmesine olanak sağlar. MPPT serisi şarj kontrol cihazları mikroişlemci kontrolü en yeni algoritmalar ile akülerin güvenli ve verimli bir şekilde şarj edilmesini sağlamaktadır. Maksimum Güç Noktası Takibi (MPPT), şarj teknolojisi ile donatılmış ve maksimum verim avantajlarıyla off-grid uygulamalarında tercih edilir. Kolay kullanım sunan kullanıcı görsel dijital ekran arayüzü ve 3 farklı LED rengiyle solar panel ve yük çıkışı durumlarının led gösterge ile akü seviyesininde dijital ekran üzerinde kolayca izlenebilmesine olanak sağlar. Programlanabilir yük çıkış modları sayesinde zaman ayarlı gece aydınlatma uygulamaları ve buton ile yük çıkışının manuel kontrolü ile genel uygulamalarda kullanılmasına imkan sağlamaktadır. Anlık Solar Panel Gücünü ve Akü Şarj akımını ekranda gösterir.

DC-DC Akü Şarj CihazıDC-DC Akü Şarj Cihazı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu cihazın amacı araç alternatörü/marş aküsünden, arkadaki yaşam akülerini (JEL-AGM-SULU-LİTYUM) tam ve güvenli şarj etmeyi sağlamaktadır. 3 aşamalı şarj fonksiyonu ve akım sınırlama sayesinde alternatör voltajı ve akımı kaç olursa olsun akü voltaj seviyesini ayarlayıp sabit 30 Ampere kadar akım geçirebilmektedir.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • HAVENSİS
  • SOLAR KUTU