Firma Adı İletişim Konum
MAY KARAVAN ORHAN YILMAZ
Atatürk Mahallesi Eski Manisa Yolu No: 160 / Turgutlu / MANİSA / TÜRKİYE
İletişim: +90 536 686 3394
Web: 
Salon: 7
Stant: 733D
Ürün Grupları
  • Cekme Karavan
  • Ceki Demiri

Firma olarak yola çıktığımız günden beri kaliteden araştırma yaparak dünya standartlarında hizmet hızını sağlamak için çalışıyoruz. Bu konuda bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerin önünde bir marka değeri olarak öne çıkıyoruz. Müşterinin beğenisini kazanmış olmanın haklı gururunu yaşarken, şu anki gidişatını da kendimize kesinlikle yeterli buluyoruz. MAY Karavan, kendi kullanım alanınıza göre en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve bir arada kullanılan yüksek kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Alanında uzman personellerimiz sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu yapıyı çok ciddiye aldığımızda tüm çalışanlarımızın bu alandaki uzmanlara önem verdiğini gösteriyor. Eğitimli ve bilgili çalışma arkadaşları ile sizlere işleyici olarak en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sunabilmektedir. Hizmet anlayışımıza müşteri odaklı çalışmayı ilke edinir, çalışma arkadaşlarımızın yeterli düzeyde eğitim almalarına özen gösteririz. Sektörde lider ve işletim sistemi olmanın avantajı ile hizmet veren firmamız kaliteli ve güvenli hizmetlerini uzun yıllar kalıcı olarak sürdürmeyi amaç edinmiştir.

MAY 3600 4 KİŞİLİkMAY KARAVAN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağırlık : 650/670 kg Uzunluk : 360 cm Genişlik : 200 cm İç Yükseklik : 192 cm Zemin : 42 mm Xps Yalıtımlı Yalıtım : 3 cm Strafor Köpük Dış Kaplama : Polyester Yatak Kapasitesi : 4 Kategori : Çekme Karavan 4 kişilik yatak kapasitesi Oturma grubuna dönüşen çift kişilik yatak 130 194cm Ranzalar 65 194cm Duş 70x100cm duşta lavabo Duşta aynalı dolap Duş perdesi Taşınabilir kasetli tuvalet 100L temiz su deposu yükseltici 8 yerli karavan penceresi ithal tavan havalandırma Çift ankastre ocak katlanır yan tezgah 90Lt 220Volt buzdolabı Kapı ve pencerelerde stor perde, sineklik Döşeme renk seçenekleri havalandırma ızgaraları adım basamağı Kilitli su doldurma ağzı açık hava duşu dış mekan led aydınlatma iç led ışıklar Çakmak ve usb şarj aleti 220 volt giriş Yerli şasi İthal fren kaplini ( Knott ) İthal frenli dingil (Knott) İthal park destek ayakları ( Knott ) İthal ön destek tekeri ( Knott ) 2023 model karavanlarımızda birçok iyileştirme ve yenilik yaptık. Tip onay sertifikası dahildir. Karavanımız 750 kg altında olduğu için O1 belgesi ile teslim edilmektedir.

MAY 3600 3 KİŞİLİkMAY KARAVAN ÖZELLİKLERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ağırlık : 650/670 kg Uzunluk : 360 cm Genişlik : 200 cm İç Yükseklik : 192 cm Zemin : 42 mm Xps Yalıtımlı Dış Kaplama : Polyester Yalıtım : 3 cm Strafor Köpük Yatak Kapasitesi : 3 Kategori : Çekme Karavan 3 Kişi yatak kapasiteli Sabit çift kişilik yatak 130 194cm Arka kısımda oturma grubuna dönüşen yatak 65 194cm Duş 95x70cm Duşta lavabo Duşta aynalı dolap Duş perdesi Seyyar kasetli WC 100Lt temiz su tankı Hidrofor 7 adet yerli karavan penceresi İthal tavan havalandırması İkili ankastre ocak Katlanır yan tezgah 90Lt 220Volt buzdolabı Kapıda ve pencerelerde stor perde, sineklik Döşeme renk seçenekleri Havalandırma menfezleri adım basamağı Kilitli su dolum ağzı Dış duş Dış led aydınlatma İç led aydınlatmalar Çakmak ve usb şarj ünitesi 220 volt girişi Yerli şasi İthal frenli kaplin ( Knott ) İthal frenli dingil( Knott ) İthal park destek ayakları ( Knott ) İthal ön destek tekeri (Knott ) 2023 model karavanlarımızda birçok iyileştirme ve yenilikler yaptık. Tip onay belgesi dahildir. Karavanımız gerçek 750 kg altı olduğu için O1 belgesiyle teslim edilmektedir

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • MAY KARAVAN