Firma Adı İletişim Konum
MEGA ÇELİK YAPI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Cumhuriyet Mah. Ali Osman Çelebi Bulvarı No: 93/A Daire 9300 / Çorlu / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 308 3870
Web: https://www.hippotrailer.com
Salon: 4
Stant: 431
Ürün Grupları
  • Seyahat Romorklari

Hippo Trail, MEGA ÇELİK firmasının Tescilli Yeni Markasıdır. Yapısal Çelik alanında edindiği deneyimlerin öncülüğünde, yeni bir yola çıktı. Yerli ve Uluslararası Rmork sektöre, 37 farklı tasarım ile adım atan Hippo Trailer ın ürünö bölümünde; Marine, Endüstriyel Grup, Arama kurtarma, Kamp ve Doğa, İnşaat Grubu, Araç ve Motorsiklet Taşıma ve Trafik grubu gibi bir çok sektöre kolay ve güvenli ulaşım grupları sunacak bir ürüne sahip. Ürettiği tüm çalışmalar Ar-ge çalışmaları öncelikli odak noktası GÜVEN ve KALİTE dir.. Bir sınıfın uygun siparişi teslim edilebilir ve bu şıklığa göre sağlamlığı ve kaliteyi inşa etmek her şeyden daha çok önemsiyor. Dolayısıyla üretim sürecini, gerekli test ve analizlerden geçirerek devam ediyor. Birlikte düşünülen tüm araçlarını, Uluslararası Tip onay belgesi olarak teslim ediyor.

MİNİ KAMP RÖMORKUMİNİ KAMP RÖMORKU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu römork, kamp sever dostlarımız için tasarlanmıştır. Motosiklet, mini ATV veya kamp malzemelerinizi kolaylıkla taşımanıza çok yönlü olanak sağlayan yapıya sahiptir. Hobinizi kamp yaşantınıza dahil etmek istediğinizde bu özel römork yanınızda. Üst platformunda araç üstü çadırınızı ya da farklı hobi alanınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları taşımanızı mümkün kılar.

ATV + KAMP RÖMORKUATV + KAMP RÖMORKU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu römork, kamp sever dostlarımız için tasarlanmıştır. İster motosiklet, ister ATV hobinizi kamp yaşantınıza dahil etmek istediğinizde bu özel römork yanınızda. Üst platformunda araç üstü çadırınızı ya da farklı hobi alanınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları taşımanızı mümkün kılar. Römorkun arka rampası sayesinde ATV ve Motosikletinizi kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

ATV TAŞIMA RÖMORKUATV TAŞIMA RÖMORKU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu römork, ATV nizi taşımanız için tasarlanmıştır. Hobinizi gittiğiniz yerlere yanınızda götürme imkânı sağlamasının yanı sıra, genel amaçlı taşıma işlerinizde de kullanabilirsiniz. Römorkun arka rampası sayesinde ATV ve Motosikletinizi kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

UTV + KAMP RÖMORKUUTV + KAMP RÖMORKU
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bu römork, kamp sever dostlarımız için tasarlanmıştır. İster motosiklet, ister UTV hobinizi kamp yaşantınıza dahil etmek istediğinizde bu özel römork yanınızda. Üst platformunda araç üstü çadırınızı ya da farklı hobi alanınızda ihtiyaç duyacağınız tüm ekipmanları taşımanızı mümkün kılar. Römorkun arka rampası sayesinde UTV ve Motosikletinizi kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • HİPPO TRAİLER
  • HİPPO RÖMORK
  • MEGA ÇELİK YAPI
  • MEGA STEEL
  • TERRATİNY