Firma Adı İletişim Konum
NETPA ELEKTRONİK TİC VE PAZARLAMA A.Ş.
Yukarı Dudullu O.S.B AND Sitesi No:18 / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 420 4343
Web: www.neta.com.tr
Salon: 12
Stant: 1205
Ürün Grupları
  • Motokaravan
  • Çekme Karavan
  • Mobil Hizmet Karavanları
  • Uydu Sistemleri

NETA Elektronik 1987 yılında kurulmuş olan bir Ar-Ge ve sanayi şirketidir. 150’ye yakın çalışanı, Ar-Ge merkezi, elektronik ve mekanik üretim hatları, yurt içi ve yurtdışı satış organizasyonu ile 30 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. NETA özellikle kendi bünyesinde geliştirdiği anten ve RF teknolojisi ile haberleşmeye yönelik ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Mevcut ürünler içerisinde; otobüs, yat/gemi, karavan gibi durağan ve hareketli araçlar için uydu yayınlarını almaya yönelik anten sistemleri, İki yönlü iletişim sağlayan uydu anten sistemleri ve yayıncılara yönelik profesyonel yayın alıcı sistemleri gelmektedir. NETA sahip olduğu teknoloji ve üretim altyapısı ile savunma sanayiine yönelik de anten ve haberleşme ürünleri geliştirmektedir.

MTA55Motosat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MTA55 düşük yükseklikli, oval şekli ile yüksek verimli tam otomatik uydu anten sistemidir. Araç tavanında az yer kaplar. Küçük karavanlar, kamp arabaları ve kamyonlar için uygundur. AUTO-PARK özelliği sayesinde araç çalıştırıldığında otomatik kapanır.SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır. Mobile Remote özelliği sayesinde akıllı telefon üzerinden anteni kablosuz bağlantı ile kontrol etmek mümkün olur.

MTA60Motosat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MTA60 küçük ebatlı, tam otomatik uydu anten sistemidir. Yüksek verimli kompakt anteni ile araç tavanında az yer kaplar. Kamp arabaları, motokaravanlar ve kamyonlar için uygundur. AUTO-PARK özelliği sayesinde araç çalıştırıldığında otomatik kapanır.SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır. Mobile Remote özelliği sayesinde akıllı telefon üzerinden anteni kablosuz bağlantı ile kontrol etmek mümkün olur.

MTA65Motosat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sağlam ve güvenilir tasarımı ile MTA65 anten motokaravanlar için yaygın olarak tercih edilen modeldir.Paslanmaz mekanizması ile bakım gerektirmeden yıllar boyu sorunsuz çalışacak şekilde üretilmiş olup SD, HD ve UHD uydu yayınlarının alınmasında kullanılır. Twin opsiyonu ile aynı anda iki ayrı çıkış imkanı sağlar. AUTO-PARK özelliği sayesinde araç çalıştırıldığında otomatik kapanır. SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır. Mobile Remote özelliği sayesinde akıllı telefon üzerinden anteni kablosuz bağlantı ile kontrol etmek mümkün olur.

MTA80Motosat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Sağlam ve güvenilir tasarımı MTA80 anten motokaravanlar için yaygın olarak tercih edilen modeldir. Paslanmaz mekanizması ile bakım gerektirmeden yıllar boyu sorunsuz çalışacak şekilde üretilmiş olup SD, HD ve UHD uydu yayınlarının alınmasında kullanılır. Auto-skew opsiyonu sayesinde LNB açısını otomatik olarak ayarlayarak farklı bölgelerde, farklı uyduların izlenmesine olanak sağlar. Twin opsiyonu ile aynı anda iki ayrı çıkış imkanı sağlar. AUTO-PARK özelliği sayesinde araç çalıştırıldığında otomatik kapanır. SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır. Mobile Remote özelliği sayesinde akıllı telefon üzerinden anteni kablosuz bağlantı ile kontrol etmek mümkün olur.

MPA38Motosat
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MPA38 kamp ve piknik gibi kullanımlar için kurulum gerektirmeyen, portatif ve kolay kullanımlı bir anten sistemidir. Anti-Theft çalınmaya karşı koruma bağlantısıdır. SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır.

4G Mifiİnternet Anteni
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

NETA MIFI (GSM Wifi), hızlı internet bağlantısı sağlayan entegre bir sistemdir. Özellikle motokaravanlar, çekme karavanlar ve kampçılar için geliştirilmiştir. Güvenilir ve geniş bir kapsama alanı için özel GSM ve WiFi antenlerine sahiptir. Özel tasarım kapağın içerisinde aracın üzerine monte edilmiş olan sistem, daha iyi sinyal alımı sağlar. Sistemin çalışması için sadece güç kablosu gereklidir. NETA MiFi, 3G/4G ağına bağlanır ve kablosuz bağlantı noktası oluşturarak aynı anda birden fazla kullanıcıya internet erişimi sağlar. Akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cihazlar zayıf sinyal koşullarında bile internete erişebilirler. Wifi güçlendirici seçeneği ile, harici zayıf wifi ağına bağlanılarak kablosuz bağlantı noktası oluşturulabilir

MBA28Otobüs Antenleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MBA28 hareketli ortamlar için geliştirilmiş, yüksek kazançlı bir mobil anten sistemidir. VIP araçlar, minibüsler ve servis araçları için uygun bir tercih olup kapsama alanı içerisindeki bir çok yayının izlenmesini sağlar. SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır.

MBA36Otobüs Antenleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MBA36 geniş bir kullanım bölgesi içerisinde, farklı uyduları izleme imkanı sunan yüksek kazançlı ve yüksek performanslı bir mobil anten sistemidir. Uydu ile ilgili tüm ayarlarını otomatik olarak yapar ve neredeyse tüm koşullarda TV sinyallerini alır. Auto-skew opsiyonu sayesinde, hareket halinde ve geniş bir kapsama alanı içerisinde uydu değiştirilebilmesini sağlar. SIS Uydu Tanımlama Sistemi ile dijital uydu sinyal işlemcisi kullanılarak uydudan gelen bilgiler tanımlanır ve doğru uydunun bulunmasını sağlanır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.