Karavanist Fuarı’nda, karavan çeşitleri ve ekipmanlarının yanı sıra, son dönemde adından sıkça söz ettiren tiny house modellerini, outdoor ürünleri ve kamp malzemelerini bulabileceksiniz!

Karavanist Fuarı, 6-14 Ocak 2024 tarihlerinde TÜYAP İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi'nde karavan, tiny house ve outdoor sektörü profesyonellerini bir araya getirecek.
 

İşte Karavanist Fuarı'nı Ziyaret Etmek için 5 Neden:

Karavan Çeşitleri

Binlerce karavan çeşidi arasından aradığın boyut ve özelliklerde karavanı bulabilir, karşılaştırma yapabilir, karavan sektörünün öncü markalarından bilgi alabilirsiniz. En inovatif karavandan en büyük karavana kadar tüm karavan çeşitlerini görebileceğin bu fuarı kaçırmayın!
Sizleri Neler Bekliyor : Motokaravan, Çekme Karavan, Alkovenli Karavan, Ticari Karavan, Seyahat Römorkları, Mobil Hizmet Karavanları, Özel Amaçlı Araçlar. Önce deneyimleyeyim diyenler için birçok karavan kiralama firması da Karavanist Fuarı’nda yerini aldı bile!
 

Karavan Yan Sanayi ve Aksesuarları

Karavanla seyahate bir kez alışınca, yaşam alanını dönüştürmek ve daha elverişli hale getirmek istiyor ama uygun ürünün hangisi olduğuna karar veremiyorsan, karavan aksesuarlarını Karavanist Fuarı’nda bulabileceksiniz.
Sizleri Neler Bekliyor: Çeki Demiri, Karavan Camı, Karavan İç Dekorasyon Ürünleri (Yatak, Tekstil vs.), Karavan İçi Lavabo, Duş ve Su Sistemleri, Akü ve Lastik Çeşitleri, Güneş Panelleri, Uydu Sistemleri
 

Tiny House Köyü

Yeni ve alternatif bir yaşam alanı arayanlar için büyük bir tiny house köyü seni bekliyor olacak! Boyutları, iç dizaynı, kullanım amacına göre birçok farklı çeşidi yerinde inceleyip karşılaştırabilir, hem hayaline hem de bütçene uygun tiny house’u bu fuarda bulabilirsin.
   
 

Outdoor Ürünleri ve Kamp Malzemeleri

Macera tutkunlarının heyecanla beklediği ürünler Karavanist Fuarı çatısı altında meraklılarıyla buluşacak.
Sizleri Neler Bekliyor :  Dağcılık, Yürüyüş Sporları ve Ekipmanları, Doğa Sporu Giysileri, Doğa Sporu Giysileri, Kamp Çadırları, Uyku Ekipmanları, KampçılıkEkipmanları, Navigasyon Cihazları      


   

Sektörel Kuruluşlar

Gezginler, influencerlarla birebir deneyim paylaşımı yapabilir, önerilerini dinleyebilir, federasyon ve sivil toplum kuruluşlarından yeni karavan mevzuatları, kamp alanları ve eğitimler hakkında bilgi alabilirsin.
Sizleri Neler Bekliyor : Federasyon ve Dernekler, Sektörel Sivil Toplum Kuruluşları, Finans Kurumları, Eğitim Kuruluşları, Sektörel Yayın Kuruluşları Karavanist Fuarı, 50.000m² alanı, ürün ve ekipman çeşitliliği ve alanında yetkin uzman görüşleriyle bu yıl dolu dolu geçecek!

  Online Biletini hemen oluştur, yeni maceranda yerin hazır olsun!